Een groot Engels bureau met twee ladenblokken en met een kalfslederen blad. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Een gefineerd bureau op leeuwenpoten met twee ladenblokken achter een deur, een centrale lade in de gordel en met glazen blad. Met bijpassende bureaustoel. – Jordaens N.V. Veilinghuis